Programy


Pre dôkladné umytie auta Vám ponúkame až 6 programov a to 4 základné programy a 2 doplnkové programy.
Okrem umytia Vám ponúkame možnosť povysávať si interiér auta s výkonným vysávačom. Vysávací box je prestrešený a osvetlený, čiže je možné si dokonale vyčistiť interiér aj za nepriaznivého počasia, alebo za zhoršených svetelných podmienok.

1. Vysokotlakové umývanie

Program slúži na umývanie nečistôt, hmyzu a diskov a tiež prípadne spláchnutie predošlej aplikácie chémie jednotlivých programov. Tento program využíva teplú, zmäkčenú vodu a mikroprášok. Prevádzkový tlak 120 barov.

Ako na to:
Začnite tlačidlom 1.
Vozidlo najprv dookola dôkladne ostriekajte - zvlhčite. Potom dôkladne umývajte od vrchu auta. Odporúčaná vzdialenosť pištole od karosérie je medzi 5-10 cm. V prípade, že máte poškodený lak, vzdialenosť upravte na cca 20-30 cm, aby ste zabránili odlúpnutiu laku.
Pokračujte na krok 2. >>

2. Oplachovanie

Program slúži na spláchnutie predtým používanej chémie ťažšou zmäkčenou vodou.
(Použitie osmotickej vody by tu nemalo požadovaný účinok.)

Ako na to:
Stlačte tlačidlo 2.
Dôkladne opláchnite všetku špinu a zvyšky čistiaceho prostriedku. Odporúčaná vzdialenosť pištole od karosérie je 20 cm.
Pokračujte na krok 3. >>

3. Voskovanie

Program poskytuje mix zmäkčenej vody s ochranným voskom. Karosérii dožičí dokonalý lesk, chráni jej povrch pred koróziou a uľahčí nasledujúce čistenie.
Vytvára transparentný lesklý film.

Ako na to:
Stlačte tlačidlo 3.
Naneste vosk 2x dookola na povrch vozidla. Odporúčaná vzdialenosť pištole od karosérie je 30 cm.
Pokračujte na krok 4. >>

4. Oplach osmotickou vodou

Program poskytuje úplne čistú vodu bez minerálov.Špeciálne upravenú
zmäkčenú vodu, ktorá prechádza osmotickou membránou pre odbúranie minerálov, škodlivých látok a vodného kameňa, čo zaručí dokonalý výsledok po uschnutí na karosérií aj bez utretia handrou. Pre zaručenie dostatočného množstva osmotickej vody má naša technológia. ako jediná v SR zásobu až 6000 l osmotickej vody.

Ako na to:
Stlačte tlačidlo 4.
Dôkladne opláchnite všetky zvyšky čistiaceho prostriedku.

5. Aktívna pena

Tento program slúži na odstránenie silných nečistôt a hmyzu z karosérie automobilu. Funguje na princípe vytvorenia hustej aktívnej peny, ktorá po aplikácii pôsobí okamžite a nie je nutné čakať na účinok. Jej konzistencia zaručuje, že táto pena sa udrží na karosérii a zároveň sa dostane všade tam, kde je to potrebné. Zmývanie aktívnej peny nie je náročné a ľahko ju opláchnete.
Na tento program je určená samostatná pištoľ!
Program nie je dostupný v zimných mesiacoch.

Ako na to:
Penu naneste na znečistené plochy auta, prípadne na celé auto a disky. Odporúčame vhodiť, iba 50 centov, aby ste nestratili už zaplatené sekundy zo zaplateného intervalu umývacieho programu, pri menení pištole.
(Na hlavné programy je určená druhá pištoľ)
Pokračujte v používaní programov č.1. až č.4.

6. Turbo kefa

Po aktivovaní tohto programu dochádza k prúdeniu jemného šampónu na kefu. Kefa kontaktným spôsobom uľahčí odstrániť nečistoty z auta. Pri pravidelnom umývaní, nie je nutnosť využívať daný program a je možné ho preskočiť.
Na tento program je určená samostatná pištoľ!
Program nie je dostupný v zimných mesiacoch.

Ako na to:
Penu naneste na znečistené plochy auta, prípadne na celé auto a disky. Kefu použite na jemné dočistenie automobilu. Odporúčame vhodiť, iba 50 centov, aby ste nestratili už zaplatené sekundy zo zaplateného intervalu umývacieho programu, pri menení pištole.
(Na hlavné programy je určená druhá pištoľ)
Pokračujte v používaní programov č.1. až č.4.

V prípade nebezpečenstva, alebo núdzovej situácie, okamžite stlačte tlačidlo STOP!
Po stlačení tlačidla STOP sa vymaže kredit!